Sen aşka aşıktın ben üstüme alındım

Sen aşka aşıktın ben üstüme alındım..

Özlemek diye bir duygu vardır. 7 Kelime ama bitmeyen bir anlam taşıyor. Herkes burada seks hikayesini Anlatmış bir değişiklik olsun istedim. Ben farklı birgeçmişimi anlatmak istedim okursanız memnun olurum.

Adım Tayfun. 23 Yaşındayım, bundan tam 2 sene1 ay öncesinde tanışma günümüzdü. O ilk günki heyecanı daha önce hiç bir kızda yaşamamıştım. Facebook ‘ta konuşmuş gününü ayarlamış sinemaya gidecektik. Cebimde sadece 25 lira para vardı. Sinemayla sigarama anca yetti. Yanında bir arkadaşıyla gelmişti bende bir arkadaşımı alıp gittim. Sinemada korku filmine gitmiştik ama ben onu düşünmekten o sinemada filmi hiç izleyememiştim.

Ara ara dönüp duygusal bir şekilde hafif gülümseyerek gözlerime bakıyordu. Aklıma geldikçe şuan bile içim gidiyor. Her neyse sinemadan çıktıktan sonra bir parka gidip çimlerde oturduk sohbet falan ettik. Ayrılma zamanı geldiğinde arkadaşıma bunun yanından ayrılma  aklı havada gidiyor bir şey falan olur demişti hiç unutmuyorum. O arkadaşımda gecen aylarda vefat etti. Trafik kazasında… ?

Çok güzel günlerimiz vardı, ter temiz hayallerimiz vardı. O daha öncesinde bir evlilik yapmış 3 yaşında bir kızı vardı ama ben onu her haliyle kabullenmiştim. Güzel bir  duyguydu çünkü sevmek, İnsan kendisini tanıyor sevince hayatında ki değişiklikleri farkediyor. Günler çok güzel geçerken ben artık üzmeye başlamıştım her telefonla konuşmalarımızda ağır konuşarak her seferinde ağlatıyordum. ama o zamanlar şimdiki kadar bağlı ve aşık değildi çünkü daha yeniydik ilk aylarımızdı.

Zaman geçtikçe bu olay tam tersine döndü ve benim yaptıklarımı o bana yapmaya başladı sanki yer değiştirmiştik. Hep bir gün evlencez evimizin balkonunda oturup geçmişte kurduğumuz hayalleri düşünüp başardık diye birbirimize söyleyecektik.

O zamanlar birbirimize bir sözümüz vardı  “kim önce ölürse o onun mezarına, ayrılmışta olsak bir kürek toprak atmayı çok görmesin” diye.  Bu sözler her seferinde gözümüzden yaş döküyordu. Anın gözündeki yaşları görünce ölecek gibi hissediyordum kendimi üzülmesine dayanamıyordum. İlişkimiz bir zaman sarsıldıktan sonra ayrılıp barışmalar devam etti ve. Bir gün beni evlerine yemeğe davet etti. Bana kendi elleriyle yemek yapacağını söyledi o gün iş çıkışında onlara gittim ve annesininde haberi vardı benim orda olacağımdan. Annesi beni zamanla tanıdıktan sonra çok sevmeye başlamıştı oğluşm derdi hep.

Ama sevdiğim zamanla kendisini kaybetti yapmadığı şeyler yaptı. Alkol , uyuşturucu arkadaş fazlalığı herşey hayatında fazlaca olmaya başlamıştı onu durduramıyordum artık. Ayrılmıştık tekrar. Ama en fazla 1 hafta dayanabiliyorduk. En son barışmamızda evden eve leptopta kamera açıp gece boyunca konuşup daha sonra kamera açık şekilde uyuyorduk sabak kalktığımda tam karşımda uyur şekilde onu görmek beni yiyip bitiryordu. O olmazsa ben ne yapararım diyordum kendi kendime.. Annesi bize nişan yüzüğü taktı. Sırf artık ciddi olsun birbirimize bağlı kalalım diye. O günden sonra her gereksiz hayatında yaptığı yanlışları görsemde sırf aramız bozulmasın diye susuyordum hatta bazen eşlik ediyordum.

Alkol konusunda mesela ilk zaman lar içirtmediğim kızla oturup beraber içtim sırf bbenle içmek istedi diye .s  Bunları neden bu sitede yazıyorum bilmiyorum ama içimden geçen duygular bunlardı.. Ben bunları yaşadaım hayatımda hep. En sonda en güvendiğim kardeşim dediğim çocuğun evinde yakalayınca yüzüğü o gün sonsuza dek çıkarttım aradan 1 seneden fazla geçti ayrılmamızın ama hala sanki dün ilk defa görüşmüşte orda aşık olmuşum gibi seviyorum. Unutamadım açıkcası.

Geçen de instagramda gezinirken kendi hesabı olmadığından kardeşinin hesabına bakayım dedim. Onla çektiği yeni fotolar vardır. Bakar özlem gideririm azda olsa dedim. Profiline girdiğimde bir foto gördüm kardeşi kızı ve kendisi. Çok tatlı olmuştu saçlarını turuncuya yakın bir renk yapmıştı. Onun altındaki video ise “Evlerinde 10 sn bir instagram çekimi ile sevdiğim kızın nişan gününü gördüm kurdelesi kesildiği anı çekmişler”

Ben bugüne kadar oysaki elbet bir gün dönecek düşüncesiyle yaşamıştım. Olan şey ise O başkasıyla şuan evli.. Okuyan herkese teşekkürler. Yorum yaparsanız düşüncelerinizi paylaşırsanız beni mutlu edersiniz…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir